Wydawnictwo Agora oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego mają zaszczyt zaprosić na uroczystą premierę autobiografii Izabelli Cywińskiej pt. "Dziewczyna z Kamienia". Rozmowę z Izabellą Cywińską poprowadzi Paweł Goźliński. Fragmenty książki przeczyta Danuta Stenka.

17 kwietnia (piątek), godz. 19.00. Instytut Teatralny, ul. Jazdów 1, Warszawa. Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja: pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji - strona Izabella Cywińska na FB oraz Instytut Teatralny.

Pierwszy odcinek polskiej edycji programu "Celebrity Splash" wyemitowany zostanie w Telewizji Polsat już 7 marca o godz. 20.00. Uczestnicy show (aktorzy, sportowcy, wokaliści oraz gwiazdy tv) zmierzą się w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży! Oceniać ich będzie trzyosobowe jury w składzie: Otylia Jędrzejczak, Tomasz Zimoch oraz Danuta Stenka, która wystąpi w tej roli po raz pierwszy. Zwycięzca programu otrzyma 100 tys. złotych, z których połowę przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny.

"Celebrity splash" to niezwykle emocjonujące i widowiskowe show, połączenie sportu oraz rozrywki. Transmitowane będzie na żywo z serca zachwycających basenów Term Maltańskich w Poznaniu.

Bilety na program można zakupić pod następującymi linkami: www.albert-art.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.4bilety.pl, www.eventim.pl, www.bilety24.pl.
Więcej informacji o "Celebrity Splash" znajdą Państwo na stronie Telewizji Polsat oraz Facebooku.

Uwaga! Serdecznie prosimy o kontakt mailowy (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) osobę, która jest autorem wpisu na tej oto karteczce - kliknij na miniaturkę zdjęcia!

 

Książkę "Flirtując z życiem" z dedykacją od Danuty Stenki pragniemy odesłać Nadawcy, ale nie posiadamy jego adresu! Liczymy na odzew, pozdrowienia!

Danuta Stenka oraz 4-letnia Ola podopieczna Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących „Tęcza” są głównymi bohaterkami kampanii „Zobacz. Niewidome dzieci”. Celem akcji jest pomoc dla dzieci niewidomych i słabowidzących.

Danuta Stenka znakomita polska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, po raz kolejny wspiera Stowarzyszenie „Tęcza” w kampanii 1%. Artystka mimo wielu aktywności zawodowych współpracuje z wieloma organizacjami, okazując swoje wielkie serce potrzebującym. Danuta Stenka wystąpiła wraz ze słabowidzącą 4-letnią Olą w spocie pod tytułem „Kto to?” promującym tegoroczną kampanię stowarzyszenia. Scenariusz do filmu napisała Anna Witarzewska, prezes Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących „Tęcza”, za reżyserię odpowiedzialny był Olaf Tryzna z Warszawskiej Szkoły Filmowej. Głównym przekazem spotu jest przełamanie bariery między dziećmi niewidomymi a osobami w pełni widzącymi. – Rzeczywistość, którą widzimy za oknami często jest szara i ponura, a my dzięki tej kampanii chcemy pokazać, że między dziećmi niewidomymi i słabowidzącymi a nami nie ma barier – wystarczy chcieć je przełamać, podać rękę, udzielić wsparcia – powiedziała Anna Witarzewska.

Miłość inspiruje. Wydobywa z nas to, co najlepsze lub to ... co najgorsze. Przekonamy się o tym w programie "Zabójcze zauroczenie". Historie nieszczęśliwych miłości i zbrodni popełnianych w afekcie przedstawi Danuta Stenka.

"Zabójcze zauroczenie" z udziałem Danuty Stenki, jako prowadzącej to specjalna propozycja na Walentynki, przedstawiająca historie osób, które zabiły z miłości. Okazuje się, że wystarczy podejrzenie zdrady, lekkie ukłucie zazdrości czy wizja rozstania z ukochanym, by wyzwolić w nas najgorsze. Pozorny spokój i opanowanie przeradzają się wtedy w niebezpieczną paranoję. Danuta Stenka ujawni jak skrywane pod fasadą zdawkowych uprzejmości i wymuszonych uśmiechów emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem, popychając nas do czynów, których później żałujemy. Podejmie również próbę analizy przypadków morderstw, które wstrząsnęły światem.