Redakcja magazynu "Tele Tydzień" ogłosiła pełną listę nominowanych w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia 2015". W tegorocznej edycji można oddać głos na swoich ulubieńców w 11 kategoriach. Głosowanie potrwa do 22 stycznia 2015 roku i odbywać się będzie wyłącznie za pomocą sms-ów, dzięki którym czytelnicy "Tele Tygodnia" po raz kolejny będą mogli wesprzeć Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie "Telekamer Tele Tygodnia" odbędzie się 9 lutego 2015 roku i będzie transmitowane przez program 2 TVP. Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane w 8 wydaniu "Tele Tygodnia" (w sprzedaży od 16.02.2014 r.). W Plebiscycie nie biorą udziału stacje tematyczne, gdyż w tej kategorii redakcja sama przyzna statuetki za wybitne osiągnięcia telewizyjne w 2014 roku.

Kategorie oraz listę nominowanych znajdą Państwo na stronie telekamery.pl

W kategorii AKTORKA nominowano Danutę Stenkę (obok Agnieszki Dygant, Joanny Kulig, Barbary Kurdej-Szatan, Joanny Moro, Małgorzaty Sochy oraz Katarzyny Żak).
Aby oddać głoś na Danutę Stenkę należy wysłać sms o treści TK.A6 na numer 7265. Koszt 1 SMS: 2,46 zł (z VAT).  Zapraszamy do udziału w konkursie!

Przedstawiamy wyniki konkursu w plebiscycie na głos II linii warszawskiego metra.

Miejsce I - Maciej Gudowski.
Miejsce II - DANUTA STENKA.
Miejsce III - Krystyna Janda.

Gratulujemy i dziękujemy Państwu za oddanie 9,5 tys. głosów na Danutę Stenkę.

Danuta Stenka wystąpi z zupełnie nowym projektem "Koncert życzeń" na 7 Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym "Boska Komedia" w Krakowie, Teatr Łaźnia Nowa, oś. Szkolne 25, 6 grudnia, o godz. 20.00 oraz 7 grudnia, o godz. 17.00.

"Spektakl Yany Ross i Aśki Grochulskiej oparty jest na tekście niemieckiego dramatopisarza Franza Xaviera Kroetza. "Koncert życzeń" w odróżnieniu od klasycznie skonstruowanego dramatu składa się jedynie z rozbudowanych didaskaliów, które stanowić mają partyturę i komentarz do scenicznych działań.

Polskie Radio i warszawski ratusz zorganizowały plebiscyt na najlepszy głos czytający stacje II linii metra. Jedną z kandydatek jest Danuta Stenka.
Głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek 13 października i potrwa do 26 października. Swoje propozycje można zgłaszać za pośrednictwem SMS lub strony internetowej radiowej Jedynki.

Do wyboru jest sześcioro kandydatów: aktorka Krystyna Janda, dziennikarze Polskiego Radia Małgorzata Tułowiecka, Marzena Wyczółkowska i Andrzej Matul oraz lektor telewizyjny i radiowy Maciej Gudowski, a także wspomniana wyżej Danuta Stenka! Nazwisko lektora II linii warszawskiego metra zostanie ogłoszone w środę 29 października na antenie radiowej Jedynki.

Oby oddać głos na Danutę Stenkę należy wysłać sms o treści: METRO 6 pod nr 71151 (koszt: 1,23 zł brutto za wysłanie wiadomości) lub wypełniając ankietę na stronie Polskiego Radia.

Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Otrzymaliśmy naprawdę sporo przepięknych maili i bardzo trudno było nam wybrać jednego zwycięzcę. Postanowiliśmy zatem nagrodzić autografem dwie osoby. Konkurs wygrała Pani Nina Binkiewicz za fantastyczny i osobisty opis "Nigdy w życiu". Dodatkowo wyróżniamy Panią Olgę Gumieniak (a właściwie jej Mamę), której mail o serialu "Ekstradycja III" po prostu nas wzruszył. Z osobami nagrodzonymi skontaktujemy się za chwilę...

Gratulujemy!