Kochani, zaczynamy nowy tydzień, a żeby Wam go rozweselić i zgodnie z obietnicą na Facebooku … ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać autograf od Danuty Stenki. A co trzeba zrobić? Odpowiedzieć na pytanie:

Jaka jest Wasza ulubiona produkcja filmowa, teatralna lub serialowa z udziałem Aktorki i opisać dlaczego?

Na Wasze propozycje czekamy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do czwartku (25.09) do godz. 12.00. Autografem nagrodzimy tylko jedną osobę!

Życzymy miłej zabawy. Pozdrowienia!

V seria "Lekarzy" wraca na antenę TVN już we wrześniu. Od kilku dni na planie w Toruniu jest Danuta Stenka, która wciela się w postać Elżbiety Bosak - dyrektor szpitala Copernicus. Jak zapowiada stacja TVN - nowa seria będzie pełna zwrotów akcji!

A co w scenariuszu przygotowano dla naszej bohaterki?

Tadeusz Karkoszka (Krzysztof Jędrysek) z wiceprezydentem Torunia - Łąckim (Marcin Troński) uknuli spisek w sprawie usunięcia Elżbiety ze stanowiska dyrektora szpitala. Dodatkowo jej syn Janek (Nicolas Kusiak) nie zda matury i pogrąży się w świecie gier komputerowych. Największą tajemnicą owiany jest wątek prywatnych relacji Elżbiety z Krzysztofem Florczykiem (Piotr Polk).

"To jest taka faza serialu, że znamy już bohaterów, wiemy, czym się zajmują, co robią ich sprawne palce i gdzie jest ich głowa, a widzów zaczyna interesować to, co jest w ich sercach. Dla nas aktorów to bardzo dobre, bo wprowadza więcej kolorów do postaci, mamy więcej materiału ludzkiego, na którym można się skupić. Mojego bohatera czeka sporo zaskakujących sytuacji" - mówi Piotr Polk dla Moje Miasto Toruń.

Zdjęcia z poprzednich odcinków "Lekarzy" zamieszczone zostały na stronie w dziale FOTO - SERIALOWE.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Danutą Stenką w ramach festiwalu "DWA TEATRY"– w Sopocie, w Państwowej Galerii Sztuki, Plac Zdrojowy 2, w dn. 15.06.2014 r., o godz.15.00. WSTĘP WOLNY.

Będzie ono transmitowane na kanale TVP „Festiwal DWA TEATRY – SOPOT 2014” dostępnym w dniach 14 - 16 czerwca na stronie TVP STREAM.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia "185 lat Biblioteki Raczyńskich" w Poznaniu, które odbyło się w dniu wczorajszym z udziałem Danuty Stenki. Dział FOTO - OKOLICZNOŚCIOWE.

Zdjęcia udostępniamy dzięki życzliwości ekipy z Biblioteki Raczyńskich, za co serdecznie dziękujemy!

W dn. 10.06.2014 r. w Poznaniu odbędzie się spotkanie z Danutą Stenką w ramach wydarzenia "185 lat Biblioteki Raczyńskich". Szczegóły na plakacie.

Zapraszamy!