Danuta Stenka wystąpi z zupełnie nowym projektem "Koncert życzeń" na 7 Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym "Boska Komedia" w Krakowie, Teatr Łaźnia Nowa, oś. Szkolne 25, 6 grudnia, o godz. 20.00 oraz 7 grudnia, o godz. 17.00.

"Spektakl Yany Ross i Aśki Grochulskiej oparty jest na tekście niemieckiego dramatopisarza Franza Xaviera Kroetza. "Koncert życzeń" w odróżnieniu od klasycznie skonstruowanego dramatu składa się jedynie z rozbudowanych didaskaliów, które stanowić mają partyturę i komentarz do scenicznych działań.

Polskie Radio i warszawski ratusz zorganizowały plebiscyt na najlepszy głos czytający stacje II linii metra. Jedną z kandydatek jest Danuta Stenka.
Głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek 13 października i potrwa do 26 października. Swoje propozycje można zgłaszać za pośrednictwem SMS lub strony internetowej radiowej Jedynki.

Do wyboru jest sześcioro kandydatów: aktorka Krystyna Janda, dziennikarze Polskiego Radia Małgorzata Tułowiecka, Marzena Wyczółkowska i Andrzej Matul oraz lektor telewizyjny i radiowy Maciej Gudowski, a także wspomniana wyżej Danuta Stenka! Nazwisko lektora II linii warszawskiego metra zostanie ogłoszone w środę 29 października na antenie radiowej Jedynki.

Oby oddać głos na Danutę Stenkę należy wysłać sms o treści: METRO 6 pod nr 71151 (koszt: 1,23 zł brutto za wysłanie wiadomości) lub wypełniając ankietę na stronie Polskiego Radia.

Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Otrzymaliśmy naprawdę sporo przepięknych maili i bardzo trudno było nam wybrać jednego zwycięzcę. Postanowiliśmy zatem nagrodzić autografem dwie osoby. Konkurs wygrała Pani Nina Binkiewicz za fantastyczny i osobisty opis "Nigdy w życiu". Dodatkowo wyróżniamy Panią Olgę Gumieniak (a właściwie jej Mamę), której mail o serialu "Ekstradycja III" po prostu nas wzruszył. Z osobami nagrodzonymi skontaktujemy się za chwilę...

Gratulujemy!

Kochani, zaczynamy nowy tydzień, a żeby Wam go rozweselić i zgodnie z obietnicą na Facebooku … ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać autograf od Danuty Stenki. A co trzeba zrobić? Odpowiedzieć na pytanie:

Jaka jest Wasza ulubiona produkcja filmowa, teatralna lub serialowa z udziałem Aktorki i opisać dlaczego?

Na Wasze propozycje czekamy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do czwartku (25.09) do godz. 12.00. Autografem nagrodzimy tylko jedną osobę!

Życzymy miłej zabawy. Pozdrowienia!

V seria "Lekarzy" wraca na antenę TVN już we wrześniu. Od kilku dni na planie w Toruniu jest Danuta Stenka, która wciela się w postać Elżbiety Bosak - dyrektor szpitala Copernicus. Jak zapowiada stacja TVN - nowa seria będzie pełna zwrotów akcji!

A co w scenariuszu przygotowano dla naszej bohaterki?

Tadeusz Karkoszka (Krzysztof Jędrysek) z wiceprezydentem Torunia - Łąckim (Marcin Troński) uknuli spisek w sprawie usunięcia Elżbiety ze stanowiska dyrektora szpitala. Dodatkowo jej syn Janek (Nicolas Kusiak) nie zda matury i pogrąży się w świecie gier komputerowych. Największą tajemnicą owiany jest wątek prywatnych relacji Elżbiety z Krzysztofem Florczykiem (Piotr Polk).

"To jest taka faza serialu, że znamy już bohaterów, wiemy, czym się zajmują, co robią ich sprawne palce i gdzie jest ich głowa, a widzów zaczyna interesować to, co jest w ich sercach. Dla nas aktorów to bardzo dobre, bo wprowadza więcej kolorów do postaci, mamy więcej materiału ludzkiego, na którym można się skupić. Mojego bohatera czeka sporo zaskakujących sytuacji" - mówi Piotr Polk dla Moje Miasto Toruń.

Zdjęcia z poprzednich odcinków "Lekarzy" zamieszczone zostały na stronie w dziale FOTO - SERIALOWE.