Zapraszam do obejrzenia sesji zdjęciowej oraz backstagu sesji dla "Wysokich Obcasów" z udziałem Danuty Stenki.

Menu GALERIA - SESJE.

Składamy najserdeczniejsze gratulacje dla Danuty Stenki oraz Łukasza Maciejewskiego za nominację książki "Flirtując z życiem" do tytułu BESTSELLERA EMPIKU 2013!

25 stycznia zapraszamy na premierę teatralną Teatru Narodowego w Warszawie pt: "Lód" w reż. Konstantina Bogomołowa - na podstawie światowego bestselleru Władimira Sorokina.

Po milionach lat uśpienia tajemnicza sekta nadistot, stworzycieli Ziemi, niespodziewanie wkracza między ludzi. Chcą odnaleźć swych współbraci. Zimny i twardy lód służy nadistotom, doskonałym, lecz nieludzkim, by rozprawić się z otaczającą ich „ludzkością". Sorokin daje drapieżną i przewrotną wizję dziejów świata od II wojny, przez stalinizm, aż do współczesności.

Obsada: Danuta Stenka, Jerzy Radziwiłowicz, Wiktoria Gorodeckaja, Anna Grycewicz, Bożena Stachura, Milena Suszyńska, Mariusz Bonaszewski, Dobromir Dymecki, Waldemar Kownacki, Karol Pocheć, Przemysław Stippa, Mateusz Rusin.

Kalendarium spektakli znajdą Państwo tutaj.

Zapraszamy na spotkanie promocyjnie książki „Flirtując z życiem” z Danutą Stenką i Łukaszem Maciejewskim w EMPIK JUNIOR w Warszawie, 20.12.2013r. o godz. 19.00.

W dziale FOTO - SESJE umieszczone zostały przepiękne zdjęcia autorstwa Adriana Błachuta promujące książkę o Danucie Stence "Flirtując z życiem". W dziale FOTO - OKOLICZNOŚCIOWE - możecie obejrzeć fotorelację ze spotkania z Danutą Stenką i Łukaszem Maciejewskim w księgarni "Matras" w Warszawie w dn. 20.11.2013 r.