Promocja książki o Danucie Stence "Flirtując z życiem ruszyła pełną parą. Specjalną relację video ze spotkania promocyjnego książki, które odbyło się wczoraj w księgarni "Matras" w Warszawie możecie zobaczyć tutaj.

W najbliższą sobotę Aktorka będzie gościem programu DZIEŃ DOBRY TVN.

Zawita również do MAGLA TOWRZYSKIEGO w TVN Style.

Uwaga! Ruszyła sprzedaż książki o Danucie Stence „Flirtując z życiem” autorstwa znakomitego dziennikarza i krytyka filmowo – teatralnego Łukasza Maciejewskiego.

„Flirtując z życiem” to wywiad rzeka, poprowadzony przez Autora w sposób przemyślany i rzetelny. Łukasz Maciejewski udowodnił, że Danuta Stenka to kobieta z klasą, dojrzała i piękna nie tylko na zewnątrz, ale przede wszystkim w środku. Pomimo ogromnego sukcesu, jaki odniosła na scenie filmowej i teatralnej jest także osobą z mnóstwem wątpliwości na swój temat, wrażliwą duszą. Książkę rozpoczyna wątek Kaszub - Gowidlina, miejsca, w którym wychowała się Danuta Stenka. Jej anegdoty i wyznania przenoszą czytelników do krainy skąpanej słońcem i miodem, pełnej ludzi, dzięki którym ukształtowało się jej późniejsze życie. Książka Łukasza Maciejewskiego to także powolne odkrywanie każdego z etapów kariery zawodowej Aktorki, począwszy od Studium Aktorskiego przy Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, poprzez teatry: w Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i przede wszystkim Warszawie. Jak pisze Łukasz Maciejewski Danuta Stenka jest „jednym z niewielu, o ile nie jedynym aktorskim łącznikiem wiążącym najważniejsze reżyserskie nazwiska charakterystyczne dla nowego teatru w Polsce”. A jaka jest prywatnie, jaki jest jej największy sukces oraz co oznacza „spacer w dolinie”? – muszą się dowiedzieć Państwo sami. Zapraszamy do lektury!

Oficjalna premiera - 20.11.2013 r.

Małgorzata - na co dzień ważny polityk - jedzie do domu nad jeziorem. Jej syn - narkoman potrzebuje pomocy. Małgorzata prosi o wsparcie córkę. Na miejscu odkrywają półprzytomnego chłopaka i zmasakrowane ciało młodej dziewczyny. W obliczu tragedii ich wzajemne relacje komplikują się ujawniając skrywane urazy. Matka musi podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu...jaką?

Zobaczcie koniecznie etiudię fabularną "Matka" w reż. Łukasza Ostalskiego już 31.05.2013 r. w Kinie Pod Baranami w Krakowie!

Rynek Główny 27, godz. 14.45, Krakowski Festiwal Filmowy: Panoramy Filmu Polskiego. Bilety możecie zarezerwować tutaj.

Macie ochotę zobaczyć Danutę Stenkę w nowej produkcji telewizji TVN? To już jutro!. Zapraszamy na prapremierowy odcinek medycznego serialu "Lekarze" na tvn player - 27.08.2012 r. o godz. 22.30. Pierwszy odcinek "Lekarzy"wyemitowany zostanie w telewizyji TVN - 03.09.2012r. o godz. 21.30.

Niech nadchodzące święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam szczęście i pomyślność,
niech moc wiary i siły doda otuchy w zmaganiu się z codziennością.
Niech Nowy Rok będzie czasem pokoju i realizacji osobistych marzeń.