Uwaga! Ruszyła sprzedaż książki o Danucie Stence „Flirtując z życiem” autorstwa znakomitego dziennikarza i krytyka filmowo – teatralnego Łukasza Maciejewskiego.

„Flirtując z życiem” to wywiad rzeka, poprowadzony przez Autora w sposób przemyślany i rzetelny. Łukasz Maciejewski udowodnił, że Danuta Stenka to kobieta z klasą, dojrzała i piękna nie tylko na zewnątrz, ale przede wszystkim w środku. Pomimo ogromnego sukcesu, jaki odniosła na scenie filmowej i teatralnej jest także osobą z mnóstwem wątpliwości na swój temat, wrażliwą duszą. Książkę rozpoczyna wątek Kaszub - Gowidlina, miejsca, w którym wychowała się Danuta Stenka. Jej anegdoty i wyznania przenoszą czytelników do krainy skąpanej słońcem i miodem, pełnej ludzi, dzięki którym ukształtowało się jej późniejsze życie. Książka Łukasza Maciejewskiego to także powolne odkrywanie każdego z etapów kariery zawodowej Aktorki, począwszy od Studium Aktorskiego przy Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, poprzez teatry: w Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i przede wszystkim Warszawie. Jak pisze Łukasz Maciejewski Danuta Stenka jest „jednym z niewielu, o ile nie jedynym aktorskim łącznikiem wiążącym najważniejsze reżyserskie nazwiska charakterystyczne dla nowego teatru w Polsce”. A jaka jest prywatnie, jaki jest jej największy sukces oraz co oznacza „spacer w dolinie”? – muszą się dowiedzieć Państwo sami. Zapraszamy do lektury!

Oficjalna premiera - 20.11.2013 r.

Małgorzata - na co dzień ważny polityk - jedzie do domu nad jeziorem. Jej syn - narkoman potrzebuje pomocy. Małgorzata prosi o wsparcie córkę. Na miejscu odkrywają półprzytomnego chłopaka i zmasakrowane ciało młodej dziewczyny. W obliczu tragedii ich wzajemne relacje komplikują się ujawniając skrywane urazy. Matka musi podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu...jaką?

Zobaczcie koniecznie etiudię fabularną "Matka" w reż. Łukasza Ostalskiego już 31.05.2013 r. w Kinie Pod Baranami w Krakowie!

Rynek Główny 27, godz. 14.45, Krakowski Festiwal Filmowy: Panoramy Filmu Polskiego. Bilety możecie zarezerwować tutaj.

Macie ochotę zobaczyć Danutę Stenkę w nowej produkcji telewizji TVN? To już jutro!. Zapraszamy na prapremierowy odcinek medycznego serialu "Lekarze" na tvn player - 27.08.2012 r. o godz. 22.30. Pierwszy odcinek "Lekarzy"wyemitowany zostanie w telewizyji TVN - 03.09.2012r. o godz. 21.30.

Niech nadchodzące święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam szczęście i pomyślność,
niech moc wiary i siły doda otuchy w zmaganiu się z codziennością.
Niech Nowy Rok będzie czasem pokoju i realizacji osobistych marzeń.

Kasia była pełną ruchu, galopującą kobietą biznesu. Kiedy założona przez nią agencja modelek odnosiła spektakularne sukcesy gwałtownie zachorowała. Bestia, która próbuje ją pokonać to SLA (stwardnienie boczne zanikowe). Jest to choroba nieuleczalna, spędzająca sen z powiek neurologom na całym świecie. Dziś Kasia jest zamknięta w więzieniu, jakim w wyniku postępu choroby stało się jej ciało: ma całkowity niedowład rąk i nóg, nie mówi i uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych!!!

Ta sama Kasia, która nie może poruszać rękami niedawno napisała książkę (dzięki specjalnemu komputerowi, poruszając tylko lekko głową). Nie jest to zwykła autobiografia. To książka o niezwykłej woli walki i nadprzyrodzonej sile, zmaganiach z nieuleczalną chorobą i strachem. "Ołówek" jest wspaniałą lekcją pokory i dostrzegania piękna każdej chwili, bo może nie być żadnego jutra.

Zapraszamy tutaj do obejrzenia materiału filmowego o Pani Kasi.

My popieramy tę akcję!

Książkę można zakupić tutaj.